Yhteystiedot

Pääkaupunkiseutu

Konttori/Varasto Konala

Ruosilantie 10
00390 Helsinki
Puh. +358 (0)20 743 4484
skilux@skilux.fi

Noutovarasto avoinna arkisin (ma-pe) klo 8:00-16:00

Myynti

Teemu Kekkonen
Toimitusjohtaja
GSM: +358 (0)40 545 5051
teemu.kekkonen@skilux.fi

Mikko Hosio
Pääkaupunkiseutu
GSM: +358 (0)40 766 1083
mikko.hosio@skilux.fi

Seppo Kiuru
Pirkanmaa
GSM: +358 (0)400 154 333
seppo.kiuru@skilux.fi

 

Mika Varpoila
Myyntijohtaja / Itä-Suomi
GSM: +358 (0)400 832 400
mika.varpoila@skilux.fi

Aimo-Eemeli Reinikka
Pääkaupunkiseutu
GSM: +358 (0)400 951 011
aimo-eemeli.reinikka@skilux.fi

Hans Skogster
Pohjois-Suomi
Svenska talande kunder
GSM:+358 (0)40 838 7719

hans.skogster@skilux.fi

 

 

Mikko Nuutinen
Tukkumyynti
GSM: +358 (0)50 5399 163
mikko.nuutinen@skilux.fi / 
tukku@skilux.fi

Tommi Rintala
Länsi-Suomi
GSM: +358 (0)40 5055 107
tommi.rintala@skilux.fi

Tampere

Konttori/Varasto Ristinarkku

Vehnämyllynkatu 8D
33560 Tampere
Puh. +358 (0)20 743 4480
asiakaspalvelu@skilux.fi

Noutovarasto avoinna arkisin (ma-pe) klo 7:45-15:45

Hallinto, Markkinointi

Jatta Kekkonen
GSM: +358 (0)40 758 6468
jatta.kekkonen@skilux.fi

Laskutusosoite

Verkkolaskutus
Välittäjätunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuosoite: 003717615941

Mikäli ette voi lähettää verkkolaskuja, otamme laskut vastaan pdf-muodossa sähköspotitse osoitteeseen ostolaskut@skilux.fi

Huom! Emme vastaanota paperilaskuja

 

Ota yhteyttä

Olemme valoalan asiantuntija, jota voi lähestyä sekä pienissä että isoissa projekteissa. Meiltä löydät oikeat tuotteet, oli tarve sitten kahdelle valaisimelle tai ison liiketilan valaistukselle. Toimitamme tuotteet haluamaasi osoitteeseen nopeasti ja vaivatta. Varastoistamme löytyy laaja valikoima lamppuja, valaisimia, kiskoja ja tarvikkeita. Varastotuotteemme ovat myös noudettavissa ilman etukäteistilausta. Täytä ohessa oleva lomake tai katso yhteystiedot sivulta lähin palvelupisteemme ja ota yhteyttä.